FOTO Gimnazijalke najbolje u odbojci na gradskom natjecanju

Datum:

12.12.2019. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke. Foto: David Jolić/rvg.hr

Gradsko natjecanje Školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola Grada Velike Gorice u odbojci za djevojke održano je danas u dvorani Srednjih škola, a organizator natjecanja bila je Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina (Krešimir Lušić, prof.). Natjecala su se tri ŠSD-a: ŠSD Bumbar (Ekonomska škola Velika Gorica, voditeljica Ana Tihi Prajdić, prof.), ŠSD GVG (Gimnazija Velika Gorica, voditelj Gordan Polan, prof.) i ŠSD Zrakoplovac (Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina, voditelj Krešimir Lušić).

12.12.2019. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke. ŠSD Zrakoplovac. Foto: David Jolić/rvg.hr

Turnir je odigran po jednostrukom bod sustavu (3 međusobna duela), a utakmice su igrane na dva dobivena seta. Sudila je Aleksandra Lipić, sutkinja iz Udruge sudaca Zagrebačkog odbojkaškog saveza. Sve tri ekipe nagrađene su medaljama.

12.12.2019. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke. Foto: David Jolić/rvg.hr

Pobjednik današnjeg natjecanja riješen je u prvom susretu kada su cure iz Gimnazije u tri seta nadigrale ekonomistice i tako obranile prošlogodišnji naslov. Djevojke ŠSD GVG kvalificirale su se na županijsko natjecanje.

Galerija fotografija

Gradsko natjecanje srednjih škola u odbojci za učenice

Rezultati, redoslijed, sastav pobjednika

ŠSD GVG – ŠSD Bumbar 2:1 (25:16, 19:25, 15:13), ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 2:0 (25:15, 25:17), ŠSD GVG – ŠSD Zrakoplovac 2:0 (25:12, 25:10).

Redoslijed: 1. ŠSD GVG 4 (2 2 0 4:1), 2. ŠSD Bumbar 3 (2 1 1 3:2), 3. ŠSD Zrakoplovac 0 (2 0 0 0:4).

ŠSD GVG: Anamarija Bilač (cap.), Lea Tržan, Magdalena Štimac, Ivana Kirin, Marta Butković, Petra Malčević, Vanesa Miković, Hire, Šembera, Kordić, Smojić, Giriček. Voditelj: Gordan Polan.

 

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Črnko ostao predsjednik Komisije za profesionalni nogomet

Još od 2021. godine bivši predsjednik HNK Gorice Nenad...

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...