FOTO Povratak hrvatske atletike iduće subote utrkama štafeta u Zagrebu

Datum:

17.06.2020. Velika Gorica. Povratak hrvatske atletike. Foto: David Jolić/rvg.hr

Atletski klub Agram organizator je ‘5. prvenstva Hrvatske u štafetama 2020’ na Atletskom stadionu SP Mladost u Zagrebu, u subotu, 20. lipnja 2020. godine. Natjecanje će se odvijati pod sloganom ‘povratak hrvatske atletike’, nakon što su normalni treninzi sportaša bili onemogućeni, od sredine ožujka pa do sredine svibnja, zbog pandemije korona virusa i donesenih mjera za sprječavanje njenog širenja.

17.06.2020. Velika Gorica. Povratak hrvatske atletike. Foto: David Jolić/rvg.hr

Natjecati će se seniori i seniorke, kadeti i kadetkinje, mlađi kadeti i mlađe kadetkinje. Trčat će se 9 različitih utrka štafeta, neke od njih će biti miješane (2 atletičara i 2 atletičarke). Posebnu pozornost privlači ‘najduža’ utrka (4 km): 1200-400-800-1600 m, s tzv. američkim startom (odmah se trči u prvoj stazi, izmjene su kao na 4×400 m). Prvi trkač ima dionicu od tri kruga, drugi trči jedan krug, treći 2 kruga i završava 4. natjecatelj s 4 kruga!

17.06.2020. Velika Gorica. Povratak hrvatske atletike. Foto: David Jolić/rvg.hr

Članovi Atletskog kluba Velika Gorica svakodnevno treniraju, jedini slobodni dan je četvrtak, idućeg vikenda nadaju se dobrim rezultatima.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VIDEO “Nekoć smo rušili Dinamo, a sad idemo prema gore s domaćim dečkima!”

odina je 2005., dvadeseti dan mjeseca listopada, a u...

Najavljeni radovi – evo koja će naselja ostati bez struje idući tjedan

Stanovnici nekoliko goričkih naselja tijekom idućeg tjedna mogu očekivati...

Maloljetni biciklist teško ozlijeđen nakon pada – prevezen je u bolnicu

Maloljetni biciklist teško je ozlijeđen nakon pada koji se...