U policijskoj akciji pojačanog nadzora vozila i vozača u dane vikenda, 15 vozača dobilo je kaznu zbog prebrze vožnje, a dvoje zbog vožnje pod utjecajem alkohola. Jednu pijanu vozačicu policija je ‘otkrila’ jer je sudjelovala u prometnoj nesreći s materijalnom štetom. Automobilom se, naime, popela na kolnik. Prema policijskom izvješću, 36-godišnjakinja je u noći na nedjelju vozila Avenijom pape Ivana Pavla II te na raskrižju s Ulicom Rudolfa Fizira u 3,12 sati sudjelovala u sudaru. Alkotestiranjem joj je policija izmjerila 3,13 promila alkohola u organizmu te su joj privremeno oduzeli vozačku i smjestili ju u sobu za triježnjenje u policijskoj postaji.
U prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih, a 36-godišnjakinja je zaradila neslavnu titulu vikend-rekorderke na cijelom području
