U četvrtak između 16.20 i 18.40 sati u Ulici Andrije Mohorovičića netko je provalio u kuću u vlasništvu 56-godišnjaka. Provalnik je obio balkonska vrata sa zadnje strane kuće, ušao unutra i djelomično ispremetao stvari te ukrao oko 2.000 kuna u raznim apoenima.
Osim ove krađe, policija je zabilježila i krađu torbice iz vozila koja se dogodila u nedjelju u samo sat vremena. Muškarac je parkirao u blizini nasipa kako bi otišao trčati i u automobilu ostavio stvari. Kradljivac je razbio staklo na autu i ukrao torbicu s mobitelom i dokumentima vrijednim 5.000 kuna.
– Upozoravamo građane da ne ostavljaju vrijedne stvari u automobilu, pogotovo sada kada će veći broj građana odlaziti na groblja. Savjet je da se nose sve stvari sa sobom dok se obilaze grobovi najmilijih – upozorila je gorička policija.
