Podbrežnica dobiva novo parkiralište s 24 mjesta

Datum:

U Šibenskoj ulici u naselju Podbrežnica započela je izgradnja novog parkirališta. Imat će 24 parkirna mjesta, od čega dva za osobe s invaliditetom. Radove izvodi gradska tvrtka VG Komunalac, a trebali bi biti završeni početkom ožujka.

– Dugogodišnji problem nedostatka parkirnih mjesta u Podbrežnici rješavamo izgradnjom novog parkirališta u Šibenskoj ulici, koje će koristiti i stanovnici Trga grada Zagreba – kazao je v.d. gradonačelnika Krešimir Ačkar na svom profilu na društvenoj mreži.

Foto: Facebook.com/Krešimir Ačkar
Foto: Facebook.com/Krešimir Ačkar

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Kontejneri za glomazni otpad nisu za sve! VG Čistoća upozorava na zlouporabe

Samo dosljednim poštivanjem pravila možemo osigurati urednost javnih površina i dugoročno funkcionalan sustav zbrinjavanja otpada u gradu.

Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu

Medicinski centar Gorica svim umirovljenicima odobrava 15 posto popusta na određene pretrage.

Zagrebačka županija razvija novu turističku priču: pčelarstvo postaje atrakcija

Zaključci fokus skupine poslužit će za izradu Strategije razvoja apiturističke destinacije te razvoj novih turističkih proizvoda, api-ruta i digitalne platforme.

Croatia Internacional Chess Festival 2026 u Buševcu

Prvo izdanje Croatia International Chess Festivala, događaja koji želi...