U subotu masovno cijepljenje u Zagrebačkoj županiji, Goričani će se cijepiti u Srednjoj strukovnoj školi

Datum:

U Srednjoj strukovnoj školi Velika Gorica u Ulici kralja Stjepana Tomaševića 21, u subotu, 20. ožujka, od 9 do 17 sati bit će cijepljenje šire populacije protiv COVID-19 cjepivom Pfizera. Cijepljenje se organizira na području cijele Zagrebačke županije na devet posebno organiziranih punktova. Prema planu i raspodjeli cjepiva županijskog Zavoda za javno zdravstvo procijepiti će se ukupno 4.458 pacijenata. Liječnici obiteljske medicine određuju pacijente te ih informiraju od točnom terminu.

– Kako bi se proces cijepljenja odvijao prema planu i u skladu s epidemiološkim mjerama, mole se građani da na cijepljenje dolaze u točno dogovoreno vrijeme – poručili su iz Zagrebačke županije.

Cijepljenje će biti organizirano putem 42 mobilna tima za cijepljenje, koji će biti organizirani tako da će u većim gradovima (Velika Gorica, Samobor i Zaprešić) biti po šest mobilnih timova, a u ostalim gradovima na svakom će punktu biti četiri mobilna tima.

Osim navedene količine cjepiva za cijepljenje na punktovima, Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije rasporediti će 2.532 doze Pfizerovog cjepiva ordinacijama obiteljske medicine na području Zagrebačke županije.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Zagrebačka županija razvija novu turističku priču: pčelarstvo postaje atrakcija

Zaključci fokus skupine poslužit će za izradu Strategije razvoja apiturističke destinacije te razvoj novih turističkih proizvoda, api-ruta i digitalne platforme.

Croatia Internacional Chess Festival 2026 u Buševcu

Prvo izdanje Croatia International Chess Festivala, događaja koji želi...

FOTO RCK Održana radionica za odrasle – Uvod u 3D svijet

RCK Industrija 4.0 organizirala je dvodnevnu besplatnu, praktičnu radionicu...

Učenici OŠ Nikole Hribara uskoro će surađivati s vršnjacima iz Europe, odobren novi Erasmus+ projekt

Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren je novi Erasmus+ projekt...