Ivan Skrbin darovao krv sto puta i jedan je od nekoliko jubilaraca ovomjesečne akcije dobrovoljnog darivanja krvi

Datum:

U petak je završila ovomjesečna akcija darivanja krvi u Velikoj Gorici.  Na darivanje su došla 292 darivatelja, a prikupljeno je 255 doza krvi. Među darivateljima je velik broj jubilaraca koji se redovito odazivaju ovakvim akcijama.

-Ovom prilikom želimo čestitati i zahvaliti našem dragom darivatelju Ivanu Skrbinu koji je na ovoj akciji 100. put dao krv! – poručuju iz goričkog Crvenog križa.

Klubu jubilaraca pridružili su se i Ivica Košir i Stjepan Nadler sa 75 darivanja i Robert Lihtar sa 50 darivanja.

Nova prilika za darivanje krvi u našemu gradu bit će od 02.- 04.kolovoza.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Kako mladi gledaju društvene mreže? Evo što je pokazalo novo istraživanje

Gotovo polovica mladih u Europskoj uniji smatra da društvene...

PREGLED DEMOGRAFSKIH MJERA Evo što Zagrebačka županija nudi mladima, obiteljima i studentima

Roditelji u Zagrebačkoj županiji za svako novorođeno dijete mogu...

Hrvati sve češće putuju, ovo su najpopularnije destinacije

Putovanja su postala sve češća zanimacija velikog broja građana,...

Hrvatska danas obilježava Dan moždanog udara: Brza reakcija može spasiti život

Upućuje se apel građanima da nauče prepoznati simptome ove bolesti jer pravodobno reagiranje može biti presudno za spašavanje života.