FOTO Gimnazijalke pobijedile u futsalu na gradskom natjecanju

Datum:

15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr
15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. ŠSD Bumbar – Ekonomska škola. Foto: David Jolić/rvg.hr

Gradsko natjecanje školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola u futsalu za djevojke održano je danas (četvrtak, 15. prosinca 2022.) u dvorani Srednjih škola, domaćin natjecanja bila je Srednja strukovna škola, a Siniša Rajšić, prof. je bio voditelj natjecanja.

15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr
15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. ŠSD Zrakoplovac. Foto: David Jolić/rvg.hr
15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. ŠSD Velgor. Foto: David Jolić/rvg.hr

Natjecale su se 4 ŠSD-a iz 4 velikogoričke škole: ŠSD GVG (Gimnazija Velika Gorica) – voditelj Gordan Polan, prof. savjetnik, ŠSD Bumbar (Ekonomska škola Velika Gorica) – voditelj Marko Novaković, prof., ŠSD Velgor (Srednja strukovna škola Velika Gorica) – voditelj Tomislav Škrinjarić, prof. i Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina – voditelj Krešimir Lušić, prof.

15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr
15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr

Igrano je po jednostrukom bod sustavu (svaka sa svakom), utakmice su trajale 2×10 minuta. Odigrano je ukupno 6 utakmica, a sve utakmice vodio je mladi sudac Dario Anđel.

15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr
15.12.2022. Velika Gorica. Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022. Foto: David Jolić/rvg.hr

Tri prvoplasirane ekipe nagrađene su medaljama, ŠSD GVG se kao pobjednik plasirao na županijsko natjecanje, koje će biti održano iduće godine (sredinom ožujka 2023.) u Velikoj Gorici. Organizator tog natjecanja bit će Srednja strukovna škola, tako da će se kao domaćin natjecati i ŠSD Velgor.

Galerija fotografija

Gradsko natjecanje srednjih škola u futsalu za djevojke 2022.

REZULTATI  ŠSD Bumbar – ŠSD GVG 0:2, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Velgor 2:0, ŠSD GVG – ŠSD Velgor 6:0, ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 2:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD GVG 0:3, ŠSD Velgor – ŠSD Bumbar 0:2.

Redoslijed  1. ŠSD GVG 9 (3 3 0 0 11:0), 2. ŠSD Bumbar 6 (3 2 0 1 4:2), 3. ŠSD Zrakoplovac 3 (3 1 0 2 2:5), 4. ŠSD Velgor 0 (3 0 0 3 0:10).

ŠSD GVG: Saša Detelić, Tara Petračić, Iva Grahovac, Helena Bužan, Lucija Lovrić, Gabrijela Lovrić, Tea Šaban, Marija Rimac, Sara Zagorac, Ana Zeko. Voditelj: Gordan Polan, prof. savjetnik.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...