FOTO/VIDEO: Siniša Drobnjak krenuo u plemeniti 48-satni izazov i u tome nije bio sam

Datum:

Uz brojne poruke ohrabrenja, podrške, ali i čestitke prijatelja i članova Rotary kluba Velika Gorica, koji su se okupili ispred velikogoričkog Interspara u Rakarskoj ulici, velikogorički poduzetnik i humanitarac, Siniša Drobnjak startao je sa zahtjevnim sportskim izazovom pod nazivom ‘4x4x48’. Sve u svrhu prikupljanja donacija za Judo klub osoba s invaliditetom Fuji, čija se predsjednica, Marina Drašković, također pridružila kao podrška na današnjem početku akcije.

Foto: Siniša Drobnjak na startu 48-satnog trčanja kojim prikuplja donacije za Judo klub osoba s invaliditetom Fuji/G.Kiš, rvg.hr

Idućih 48 sati za Sinišu Drobnjaka nema spavanja, jer treba svaka četiri sata krenuti s novom dionicom. No, od uzbuđenja ovaj velikogorički humanitarac nije ni sinoć spavao, kako nam je otkrio prije samog starta.

– To je to, neprospavana noć je iza nas, od adrenalina, sad je pred nama sve za što smo se spremali. Poruka svima koji će ovo popratiti da i dalje doniraju, jer izazov tek počinje. Krenut ćemo lagano, još nam se stignu pridružiti, neki već jesu, zadnja dionica nam je u nedjelju u 9 ujutro, uvijek krećemo s istog mjesta, ispred Interspara u Rakarskoj – rekao nam je.

Predsjednica Judo kluba osoba s invaliditetom Fuji, Marina Drašković oduševljena je ovom idejom i akcijom.

– Sinišu sam osobno upoznala tek jučer i ugodno me iznenadio kao osoba, s takvim ciljevima i motivima, ustvari da netko koga praktički nisam poznavala i nisam znala koliko je uopće upoznat s našim radom i klubom, želi nam pomoći, takva inicijativa me uvijek oduševi – kaže i otkriva kako će se na jednoj dionici Siniši pridružiti i mali sportaši iz kluba Fuji.

Foto: Siniša Drobnjak na startu 48-satnog izazova u društvu s Marinom Drašković, predsjednicom Judo kluba za osobe s invaliditetom Fuji /G.Kiš, rvg.hr

Njegovi pak dugogodišnji prijatelji nimalo ne sumnjaju kako će i ovaj izazov Siniša Drobnjak uspješno savladati.

– Došli smo podržati našeg prijatelja Sinišu u ovoj njegovoj plemenitoj i hrabroj nakani, jer 48 sati istrčati, svaka mu čast. I inače se bavi humanitarnim radom i mi ga u tome podržavamo, naravno i u ovoj smo donirali za Judo klub Fuji. Siniša je poznat po tome da voli gurati stvari do kraja, tako da vjerujemo u njega. Možda mu se i mi pridružimo na nekoj od dionica – otkrili su nam njegovi prijatelji Ivana Bakunić i Veren Ivaniš.

U 48-satni izazov ovaj humanitarac danas nije krenuo sam, jer prvu dionicu s njime su istrčali i pojedini članovi Rotary kluba Velika Gorica, poput Maje Leder.

– Želim podržati tu njegovu akciju u svakom smislu, i financijski, pa i ovako trčeći uz njega. Nažalost neću moći zbog obaveza čitavo vrijeme, ali barem jedan dio – rekla nam je.

Foto: rvg.hr

Početni cilj od 3000 eura već je gotovo ispunjen, no planova je puno i nisu mali, pa Siniša poziva sve sugrađane da poprate ovu akciju i putem platforme FundRazr doniraju za Judo klub osoba s invaliditetom Fuji.

– Zahvalila bih se svima koji su se do sada uključili s donacijama i dijelili ove objave o akciji putem društevnih mreža, kao i svima kojin će to tek učiniti – poručila je Marina Drašković, predsjednica Judo kluba osoba s invaliditeom Fuji.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...