FOTO Velikogoričke gimnazijalke pobjednice županijskog natjecanja u odbojci

Datum:

Županijsko natjecanje srednjih škola u odbojci za djevojke održano je jučer (ponedjeljak, 06.03.2023.) u organizaciji Srednje škole Vrbovec. Natjecalo se 7 ekipa podijeljenih u dvije skupine.

U skupini A bile su ekipe Srednje škole Dugo Selo, Gimnazije Samobor, Srednje škole Ivan Švear iz Ivanić Grada i Srednje škole Vrbovec. U skupini B igrale su ekipe Srednje škole bana Josipa Jelačića iz Zaprešića, Srednje škole Jastrebarsko i Gimnazije Velika Gorica. Igrano je na dva dobivena seta.

Pobjednice skupina Srednja škola Vrbovec i Gimnazija Velika Gorica odigrale su utakmicu za 1. mjesto. Velikogoričke gimnazijalke pobijedile su bez većih problema u dva seta: 25:21, 25:11!  Ovom pobjedom su se kvalificirale na završnicu državnog natjecanja, koje će biti održano u Poreču (22. do 24. ožujka 2023. godine). Treće mjesto osvojile su djevojke iz Zaprešića.

Pobjednička ekipa: Marta Muhar, Marta Kitarović, Lea Kordić, Lucija Smojić, Mia Rebić, Lara Giriček, Marta Matašin, Nika Jukić, Melani Gršetić, Antonia Turkalj, Lea Milišić i Leda Krvavica. Voditelj: Gordan Polan, prof. savjetnik.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.