Da Velikogoričani znaju uživati u dobroj glazbi, pokazali su to i jučer na koncertu grupe Dalmatino. U dvosatnom glazbenom programu izveli su svoje najveće hitove, a ispunjen Tuđmanac pjevao je s njima u isti glas. Bila je to prva glazbena poslastica i odlična uvertira u Goričke večeri.

No, sutra je važan dan za cijelu hrvatsku naciju koja će kao 12 igrač biti velika podrška nogometnoj reprezentaciji u osvajanju naslova prvaka Lige nacija. U finalnoj utakmici koja počinje u 20:45 sati, Hrvatska igra protiv velike Španjolske.
Tome su se prilagodili iz Pučkog otvorenog učilišta te pomaknuli koncert Matije Cveka i Jazz orkestra OSRH s 20 na 19 sati, a nakon ove glazbene poslastice, svi zajedno imat ćemo prilike navijati i bodriti hrvatsku repku. Organizirano je zajedničko gledanje utakmice na velikom platnu u Tuđmancu.
Kako ističu iz Pučkog: “…jer volimo dobru glazbu i nogomet”.
