Zagrebački tamburaški kvartet oduševio publiku na otvaranju 5. Festivala drvenih kapela

Datum:

Koncertom Zagrebačkog tamburaškog kvarteta u drvenoj ljepotici Kapele sv. Barbare u Velikoj Mlaki, počeo je 5. Festival drvenih kapela Sancta Barbara.

– Bilo je to sjajno otvaranje Festivala, koje nas je sve oduševio! Dečki su uspjeli publiku ugoditi na najljepše i sinkronizirati pljesak koji je trajao i trajao – istaknuli su organizatori te pozivaju večeras na novi koncert.

Foto: FB Festival drvenih kapela Sancta Barbara

Večeras će u Kapeli sv. Barbare u Brestu Pokupskom nastupiti Terezija Cukrov na fortepianu, replici instrumenta iz Mozartova vremena. Koncert počinje u 20 sati.

Inače, ovogodišnji festival održava se na sedam lokacija, a na ladanje će na novu lokaciju – u Donje Podotočje. Za 5. rođendan promjenili su i vizual festivala, ali ga i posvetili čuvaru kulturne baštine, nedavno preminulom Božidaru Škofaču. Cijeli program pronađite ovdje.

 

 

 

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu

Medicinski centar Gorica svim umirovljenicima odobrava 15 posto popusta na određene pretrage.

Zagrebačka županija razvija novu turističku priču: pčelarstvo postaje atrakcija

Zaključci fokus skupine poslužit će za izradu Strategije razvoja apiturističke destinacije te razvoj novih turističkih proizvoda, api-ruta i digitalne platforme.

Croatia Internacional Chess Festival 2026 u Buševcu

Prvo izdanje Croatia International Chess Festivala, događaja koji želi...

FOTO RCK Održana radionica za odrasle – Uvod u 3D svijet

RCK Industrija 4.0 organizirala je dvodnevnu besplatnu, praktičnu radionicu...