Gorička policija izvijestila o razbojništvu koje se dogodilo jučer oko 22 sata u samom centru grada.
– Maskirani razbojnik jučer je s pištoljem ušetao u kiosk koji se nalazi u Ulici kralja Petra Svačića. Uz prijetnju vatrenim oružjem od 29-godišnje zaposlenice je zatražio novac. Nakon što je iz blagajne ukrao novac udaljio se u nepoznato – rekli su iz policije te dodali kako se traga za počiniteljem.
Materijalna šteta iznosi nekoliko stotina eura.
Foto: Screenshoot Google maps
