Idući tjedan policija će kontrolirati koristite li pojas, mobitel i dječju sjedalicu

Datum:

Iz Policijske uprave zagrebačke najavili su za utorak i srijedu novu akciju, koju će provoditi s naglaskom na prevenciju, a riječ je o akciji „Pojas, mobitel i dječja sjedalica“.

– Nadzirati će se i sankcionirati prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa i dječje sjedalice te uporabe mobitela, kao i ostali prekršaji koji ugrožavaju sigurnost cestovnog prometa – istaknuli su iz policije te dodali kako će se, osim prema vozačima i putnicima na prednjim sjedalima, mjere poduzimati i prema putnicima na stražnjim sjedalima kao i nepropisan prijevoz djece.

Ujedno, iz policije pozivaju vozače i putnike u cestovnom prometu da se pridržavaju navedenih zakonskih odredbi.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Tako to radi naš Ante…

Jedna i pol utakmica bila je potrebna izborniku Zlatku...

Zagrebačka županija osvojila europsku nagradu za održivi turizam

Nagrada potvrđuje uspješan razvoj održivog turizma u Zagrebačkoj županiji te njezinu prepoznatljivost među europskim destinacijama koje turizam razvijaju na dobrobit lokalne zajednice i gospodarstva.

Povratak klasike: Zašto su moderne mokasinke nezaobilazan dio poslovnog stila

Odabirom kvalitetne i bezvremenske obuće pridonosiš svom profesionalnom imidžu i svakodnevnoj udobnosti na radnom mjestu.

Črnko ostao predsjednik Komisije za profesionalni nogomet

Još od 2021. godine bivši predsjednik HNK Gorice Nenad...