Tri medalje za goričke hrvače: Blago Šimić prvak Hrvatske u uzrastu do 15 godina

Datum:

Blago Šimić mladi hrvač iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 postao je prvak Hrvatske u uzrastu do 15 godina. Blago se danas natjecao na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju slobodnim načinom za uzraste U15 i U23 održanom u petrinjskoj Osnovnoj školi Mate Lovraka. Zlato je osvojio u kategoriji do 100 kilograma.

Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991

No, nije to jedina medalja za gorički hrvački klub. Uz njega, u kategoriji do 75 kilograma, srebro je osvojio Leonardo Kovačić. Još jednu medalju, brončanog sjaja, kući je ponio Luka Čaušić koji se natjecao u uzrastu do 23 godine i kategoriji do 74 kilograma.

Iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991 na natjecanju je nastupilo pet hrvača, a među njima su još bili Grga Softić i Matija Šimić koji su na žalost, ovoga puta ostali bez medalja.

Foto: Hrvački klub Velika Gorica 1991

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.

Kaos u Šćitarjevu – pijan lomio inventar pa sjeo za volan, ubrzo naletio na policiju

U Šćitarjevu je u subotu navečer 38-godišnjak prouzročio niz incidenata...

ZEZ organizira besplatna predavanja o solarnim elektranama i poticajima – evo kada stižu u Goricu

Zelena energetska zadruga (ZEZ) od 23. do 25. lipnja...

Buševec zamirisao na domaće štrukle i tradiciju

Ova manifestacija pokazuje da štruklijada ima potencijal, dugovječnost, prvenstveno radi žena koje vrijedno rade kako bi ova tradicija opstala i kako bi se recepti prenosili s koljena na koljeno.