I na treći natječaj za javni linijski prijevoz prijavili se Autoturist i Autotrans

Datum:

Grad Velika Gorica i dalje je u potrazi za autobusnim prijevoznikom koji bi trebao voziti lokalne linije na području grada, dok bi ZET i dalje vozio međužupanijske linije koje spajaju Veliku Goricu s glavnim gradom.

Danas su otvorene ponude za treći ponovljeni natječaj ‘Komunalni javni linijski prijevoz putnika na području Grada Velike Gorice’, a na koji su se ponovo javile dvije tvrtke kao i prethodni puta. Riječ je o prijevozniku Autoturistu iz Samobora koji je ponudio obavljati posao za 21,18 milijuna eura te Autotrans koji bi vozio na području Velike Gorice za 20,56 milijuna eura.

I ovoga puta obje ponude uvelike premašuju vrijednost natječaja koji iznosi 15,1 milijuna eura plus PDV. Slijedi procjena ponuda i žalbeni rok nakon kojeg će biti donesena odluka.

 

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.