2. MEMORIJALNI TURNIR MLAĐIH PIONIRA „STJEPAN KOVAČIĆ PERO“
Nogometni klub Polet po drugi puta u čast i sjećanje na Stjepana Kovačića Peru organizirao je memorijalni turnir mlađih pionira na kojem su sudjelovale ove momčadi: HNK Gorica, Buna, Gradići, Pušća, Ban Jelačić I, Kralj Tomislav, Prigorje Žerjavinec, Frankopan, Sesvete, Kurilovec, Mraclin, Vatrogasac Kobilić, HAŠK, Ban Jelačić II i domaćin Polet. Nakon razigravanja u četiri skupine u četvrtfinalnim utakmicama zabilježeni su slijedeći rezultati: HNK Gorica – Kralj Tomislav 2:0, Sesvete – Polet 4:0, Ban Jelačić I – Buna 2:0, HAŠK – Kurilovec 1:1 (pen 2:4). U polufinalnim dvobojima Sesvete su pobijedile HNK Goricu 4:0, a Ban Jelačić I minimalno 1:0 slavio je protiv Kurilovca. U utakmici za 3. mjesto Kurilovec je dobio HNK Goricu 1:0. U finalu su pioniri Sesveta bili uvjerljivi, čak s 4:0 pobijedili su vršnjake iz momčadi Bana Jelačića I.


Četiri prvoplasirane momčadi Sesvete, Ban Jelačić I, Kurilovec i HNK Gorica nagrađene su medaljama i peharima, a pojedinačno su kipićima nagrađeni najbolji pojedinci – golman Matej Adrijac (Sesvete) kojemu je nagradu uručila kćer pokojnog Stjepana, Petra Kovačić, najbolji strijelac David Katić (Sesvete) primio je nagradu iz ruku unuka Lucasa i Noaha Dvornekovića, a najboljem igraču turnira Josipu Vlašiću (Ban Jelačić) nagradu je dodijelila kćer Ivana Dvorneković. Nagrade najboljim momčadima uručili su predsjednica MO Buševec Ivan Belošević, predsjednik kluba Goran Rožić, tajnik ZŠU GVG Darko Blažinčić, a supruga Đurđa Kovačić i dogradonačelnik Velike Gorice Neven Karas uručili su pehar pobjednicima iz momčadi Sesveta.










