FOTO Veliki uspjeh Fujijevaca: S turnira u Poljskoj vratili se s četiri medalje

Datum:

Mala, ali uspješna ekipa goričkog Judo kluba osoba s invaliditetom ‘Fuji’ vratila se iz Poljske s turnira EJU Gdansk Get Together 2024.

Veliku Goricu su na ovom natjecanju predstavljali Toni Pamper, Ivano Rajković, Gabrijela Briševac i Dorotea Margetić i ostvarili veliki uspjeh. U naš grad donijeli su četiri medalje, dva zlata, srebro i broncu. Toni i Ivano bili su brončani, Gabrijela srebrna, a Dorotea brončana.

Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’

Na put su ih vodile trenerica Sanja i Tanja, a natjecanje se održalo u predivnoj Ergo areni.

– Veliko hvala trenericama Sanji i Tanji na organizaciji puta i trudu da Fuji ekipa provede četiri nezaboravna dana u Poljskoj! Prije povratka kući ekipa je uspjela turistički obići sam grad. Gabrijela, Dorotea, Ivano i Toni odradili su sjajan turnir, pobjeđivali i gubili ali prije svega zaista uživali! – istaknuli su iz kluba.

Naši uspješni Fujijevci jučer su se vratili s turnira, a u zračnoj luci dočekali su ih ponosni roditelji. Iz kluba ističu kako ih idući turnir čeka u studenom u Nizozemskoj. Čestitamo i sretno!

Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’
Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’
Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’
Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’
Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’
Foto: FB Judo osoba s invaliditetom ‘Fuji’

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...