FOTO Djevojke iz Ekonomske i mladići iz Gimnazije pobjednici gradskog natjecanja u stolnom tenisu

Datum:

Gradsko natjecanje školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola Grada Velike Gorice u stolnom tenisu održano je danas (četvrtak, 10.10.2024.) u organizaciji Srednje strukovne škole. Natjecale su se ženske i muške ekipe iz četiri srednje škole: Gimnazije (ŠSD GVG, M), Ekonomske (ŠSD Bumbar, M i Ž), Zrakoplovne tehničke škole Rudolfa Perešina (ŠSD Zrakoplovac, M i Ž) i Srednje strukovne škole (ŠSD Velgor, M i Ž). Mečevi su igrani na tri dobivena seta.

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Sastav natjecateljskog povjerenstva: Siniša Rajšić, voditelj natjecanja, Marko Habijanec, sudac, Gordan Polan, Tomislav Škrinjarić, Marko Novaković i Krešimir Lušić (članovi).

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Gimnazijalci su dominirali u muškoj konkurenciji i dobili su sva tri susreta s maksimalnih 3:0. Kod djevojaka o pobjedniku su odlučivale učenice Ekonomske i Strukovne (3:0), nakon što su obje ekipe s 3:0 bile bolje od učenica Zrakoplovne škole.

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Tri prvoplasirane ekipe nagrađene su medaljama, a pobjedničke ekipe plasirale su se na Županijsko natjecanje u stolnom tenisu.

Galerija fotografija

Gradsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu (djevojke, mladići) 2024./2025.

REZULTATI  Mladići  ŠSD Bumbar – ŠSD Velgor 1:3, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD GVG 0:3, ŠSD Velgor – ŠSD GVG 0:3, ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 3:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Velgor 0:3, ŠSD GVG– ŠSD Bumbar 3:0.

Redoslijed: 1. ŠSD GVG, 2. ŠSD Velgor, 3. ŠSD Bumbar, 4. ŠSD Zrakoplovac.

ŠSD GVG pobjednička ekipa – mladići: Andrija Eterović, Nikola Stojanoski, Benedikt Vrkašević i Vito Jukić. Voditelj: Gordan Polan, prof.savjetnik.

Djevojke ŠSD Velgor – ŠSD Zrakoplovac 3:0, ŠSD Bumbar – ŠSD Velgor 3:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Bumbar 0:3. Redoslijed: 1. ŠSD Bumbar, 2. ŠSD Velgor, 3. ŠSD Zrakoplovac.

ŠSD Bumbar pobjednička ekipa – djevojke: Paula Štefančić, Lana Krusha i Antonija Jozepović. Voditelj: Marko Novaković, prof.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

ZEZ organizira besplatna predavanja o solarnim elektranama i poticajima – evo kada stižu u Goricu

Zelena energetska zadruga (ZEZ) od 23. do 25. lipnja...

Buševec zamirisao na domaće štrukle i tradiciju

Ova manifestacija pokazuje da štruklijada ima potencijal, dugovječnost, prvenstveno radi žena koje vrijedno rade kako bi ova tradicija opstala i kako bi se recepti prenosili s koljena na koljeno.

Kreće priključivanje na kanalizaciju u sklopu projekta A2 Aglomeracija Velika Gorica, rok je šest mjeseci

Mještani 14 naselja obuhvaćenih građevinskom cjelinom projekta A2 Aglomeracija...

Bliži se Festival drvenih kapela Sancta Barbara – donosimo cijeli program

Drvene kapele, kurije i povijesne crkve uskoro će ponovno...