FOTO Druženje članova Udruge umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ povodom Valentinova

Datum:

Udruga umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ Velika Gorica organizirala je druženje svojih članova u Hotelu Phoenix, danas, četvrtak, 12. veljače 2025. godine. Prema riječima predsjednika Udruge Stjepana Šanteka osnovna ideja prvog druženja u 2025. godini bila je obilježiti dolazeći blagdan Valentinovo (petak,14. veljače) i petu obljetnicu osnivanja Udruge.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Druženju se odazvalo 75 članova iz Starog Čiča, Hrašća, Odre i Velike Gorice. Sveprisutni i vrijedni volonteri Udruge VG Dijabetičar su opet iskoristili ovu prigodu i zainteresiranima brzim testom mjerili šećer u krvi.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Za raspoloženje umirovljenika u hotelu glazbom i pjesmom pobrinuo se ‘One Man Band’ Ivan Bakarić iz Siska, stalni pratitelj umirovljeničkih susreta. Umirovljenici su ponovo dokazali da se vole družiti, plesati i pjevati. Teško je procijeniti kada su bili raspoloženiji, prije ili poslije domjenka.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Predsjednik Šantek je napomenuo da je, prema godišnjem programu, slijedeće druženje članova Udruge – izlet, najvjerojatnije u Krapinu. Iza toga slijedi sjednica godišnje Skupštine Udruge.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Udruga umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ osnovana je 15. siječnja 2020. godine i, prema riječima predsjednika Šanteka, u proteklih pet godina broj članova Udruge višestruko se povećao. Ostvarena je suradnja s brojnim udrugama Grada Velike Gorice, općina Pokupsko, Kravarsko i Orle te na nacionalnoj razini.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Črnko ostao predsjednik Komisije za profesionalni nogomet

Još od 2021. godine bivši predsjednik HNK Gorice Nenad...

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...