FOTO Ivana Caganić izabrana za predsjednicu Nogometnog kluba Mladost Obrezina

Datum:

Izvanredno-izborna sjednica godišnje Skupštine Nogometnog kluba Mladost Obrezina održana je jučer (subota, 15.02.2025., početak u 19 sati) u prostoru na katu klupskog objekta. Sjednica je održana bez Josipa Vlašića, predsjednika u ostavci te nekih članova bivše klupske uprave.

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Na sjednici nazočni su bili Neven Karas, zamjenik gradonačelnika Grada Velike Gorice, Mario Karapandžić, dopredsjednik Zajednice sportskih udruga Grada Velike Gorice (ZSUGVG) i Dalibor Meić iz Nogometnog saveza Velika Gorica (NSVG).

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Sjednicu je vodio, od početka do kraja, Nikola Jambrek, predsjednik tročlanog radnog predsjedništva. Tko poznaje gospodina Jambreka, dugogodišnjeg sportskog djelatnika, onda mu je poznat i njegov stil izlaganja ”dugo i opširno”. Predsjedavajući se najdulje pozabavio financijskim ”egzibicijama” u klubu u prošloj 2024. godini.

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Prema prikupljenoj i predočenoj dokumentaciji ipak na kraju nije bilo posve jasno kolika je klupska dubioza odnosno dugovanja prema treneru, dobavljačima i neizmirenim klupskim obvezama. Prema onome što je kazano, izvjesno je da će i u ovoj godini ta tema biti aktualna.

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Kada je elaborat o (ne)djelovanju bivšeg predsjednika konačno završen, prešlo se na najvažniju točku dnevnog reda – biranje nove klupske uprave. Pročitan je prijedlog za sastav nove uprave, koji je prihvaćen jednoglasno. Na mjesto vodeće osobe u NK Mladost izabrana je Ivana Caganić, zamjenik je Mario Treščec. Izabrani su Upravni odbor, Nadzorni odbor, Disciplinska komisija.

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Predsjednica Caganić zahvalila se na izboru i obećala da će pokušati vratiti klub na višu razinu, ne samo u transparentnosti djelovanja, nego i u natjecateljskom segmentu. Zamjenik gradonačelnika Karas darivao je klubu mrežu sportske opreme, Meić je novoizabranoj predsjednici uručio poklon bon od 500 eura, a Karapandžić je pozvao predsjednicu da se obrati Zajednici za svekoliku pomoć, koja bi pomogla klubu za rješavanje eventualnog problema.

Velika Gorica, Obrezina, 15.02.2025. Nogometni klub Mladost – Godišnja Skupština. Foto: David Jolić/rvg.hr

Nakon službenog dijela sjednice prijateljsko druženje nastavljeno je uz prigodni domjenak.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...