Stjepan Kožić dobio i sedmi mandat župana!

Datum:

24,42 posto stanovnika Zagrebačke županije s pravom glasa odlučilo je da će Stjepan Kožić dobiti sedmi mandat na čelu Županije. 

Nakon što su obrađeni podaci sa sva 642 biračka mjesta, s 30.275 glasova Stjepan Kožić je u drugom krugu lokalnih izbora pobijedio Mihaela Zmajlovića, kojem je povjerenje dalo 26.711 birača. 

Kožić je u kampanji naglašavao dugogodišnje iskustvo u stvaranju vodeće regije u Hrvatskoj po pitanju gospodarstva, kvalitete obrazovanja i postizanju ravnomjernog razvoja u suradnji s općinama i gradovima, dok je Zmajlović želio unijeti promjene u vodstvu, s novom energijom, spočitavajući aktualnom županu njegovo zdravstveno stanje i životnu dob. 

No, glasači su danas ipak odabrali kontinuitet i stabilnost, koju je naglašavao Kožić, čime je dobio povjerenje za još jedan, sedmi po redu mandat župana Zagrebačke županije, kao i njegovi zamjenici Ervin Kolarec i Damir Tomljenović.  

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.

Kaos u Šćitarjevu – pijan lomio inventar pa sjeo za volan, ubrzo naletio na policiju

U Šćitarjevu je u subotu navečer 38-godišnjak prouzročio niz incidenata...

ZEZ organizira besplatna predavanja o solarnim elektranama i poticajima – evo kada stižu u Goricu

Zelena energetska zadruga (ZEZ) od 23. do 25. lipnja...

Buševec zamirisao na domaće štrukle i tradiciju

Ova manifestacija pokazuje da štruklijada ima potencijal, dugovječnost, prvenstveno radi žena koje vrijedno rade kako bi ova tradicija opstala i kako bi se recepti prenosili s koljena na koljeno.