SUTRA Počinje BUŠ –KUŠ u Buševcu: After work party petkom uz stand up, burgere i kino pod zvijezdama

Datum:

I ovoga ljeta vraća se after work party petkom u Buševcu! Ogranak Seljačke sloge poziva na BUŠ-KUŠ večeri, a prva od njih je sutra, 11. srpnja u prostoru Etno zadruge Buševec.

Početak je u 20 sati uz Jim Beam party i burgere, a od 22 sata kreće stand-up nastup Aleksandra Lazića s hit showom “Još putna pa idemo”.

Prilog za ulaz iznosi 10 eura, a kako je broj mjesta ograničen, rezervirajte svoje mjesto na 098/ 829-907 (Nenad).

Ponesite piknik dekice i priuštite si opuštanje na ljetnoj kulisi  – „BUŠevskoj Komediji U Štalici“ – poručuju organizatori.

 

  • PROGRAM:
  1. srpnja

20:00 – Gavran party uz pulled pork i gin/tonic (sponzor: Destilerija Gavran)

22:00 – Stand-up nastup Peđe Bajovića

  1. kolovoza

20:00 – Mexican party uz tortilje, Turopoljsko pivo i koktele

22:00 – Filmska večer pod zvijezdama

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Črnko ostao predsjednik Komisije za profesionalni nogomet

Još od 2021. godine bivši predsjednik HNK Gorice Nenad...

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...