Careviću novi ugovor: ‘Kontinuitet na klupi ključan je za razvoj momčadi’

Datum:

HNK Gorica i glavni trener Mario Carević dogovorili su produženje suradnje do kraja sezone 2026./27., čime Klub potvrđuje kontinuitet rada i jasno definiranu sportsku viziju za nadolazeće razdoblje, objavili su iz našeg prvoligaša dan uoči utakmice protiv Hajduka na Gradskom stadionu.

Carević je na klupi Gorice od sredine listopada 2024. godine i do sad je vodio naš klub 48 puta, upisavši pritom 15 pobjeda, 11 remija i 22 poraza, što daje prosjek od 1,17 bodova po utakmici. Novi ugovor potpisao je nakon serije od pet utakmica u kojima je osvojen jedan bod, pa se ovaj čin može protumačiti i kao poruka da klub maksimalno stoji iza trenera.

“Produženje ugovora dolazi kao potvrda povjerenja u stručni stožer i smjer u kojem se razvija momčad. U zahtjevnom natjecateljskom razdoblju ekipa je pokazala karakter, radnu etiku i jasnu želju za napretkom, a Uprava kluba prepoznala je važnost stabilnosti i dugoročnog planiranja. Vjerujemo u proces koji smo započeli i smatramo da je kontinuitet na klupi ključan za daljnji razvoj momčadi. Carević i njegov stožer svakodnevno rade na podizanju razine igre i izgradnji čvrstog identiteta Gorice“, poručili su iz kluba.

Produženjem suradnje, dodaje se u priopćenju, Gorica nastavlja graditi projekt usmjeren na razvoj igrača, stabilizaciju rezultata i stvaranje konkurentne momčadi koja će iz kola u kolo rasti.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

VG Vodoopskrba najavila radove – Dio ovog naselja nekoliko sati ostaje bez vode

Stanovnici dijela Mraclina u srijedu, 24. lipnja, nekoliko će...

Mlade snage stigle na Grabu: Mikulin i Cindrić novi igrači Mraclina!

Rečenica "s velikim zadovoljstvom predstavljamo novo pojačanje naše seniorske...

Nagradni lipanj u KTC supermarketu u Velikoj Gorici

KTC supermarket tako još jednom donosi kombinaciju povoljne kupnje i dodatnih pogodnosti za svoje kupce na početku ljetne sezone.