Jazz orkestar Hrvatske vojske stiže na Tuđmanac, gostuje i Marko Kutlić – ulaz slobodan

Datum:

Velika Gorica večeras, 6. svibnja, dobiva veliki open-air koncert u sklopu VG Brass festivala kad će u 20 sati, u Parku dr. Franje Tuđmana, na pozornicu stati Jazz orkestar Oružanih snaga RH.

Kao gost večeri pridružuje im se i Marko Kutlić, koji je ove godine pobijedio na Zagrebačkom festivalu i posljednjih godina se profilirao kao jedno od prepoznatljivijih imena mlađe generacije domaćih izvođača.

U slučaju lošeg vremena koncert će se preseliti u Dvorani Gorica, a ulaz je besplatan.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Tako to radi naš Ante…

Jedna i pol utakmica bila je potrebna izborniku Zlatku...

Zagrebačka županija osvojila europsku nagradu za održivi turizam

Nagrada potvrđuje uspješan razvoj održivog turizma u Zagrebačkoj županiji te njezinu prepoznatljivost među europskim destinacijama koje turizam razvijaju na dobrobit lokalne zajednice i gospodarstva.

Povratak klasike: Zašto su moderne mokasinke nezaobilazan dio poslovnog stila

Odabirom kvalitetne i bezvremenske obuće pridonosiš svom profesionalnom imidžu i svakodnevnoj udobnosti na radnom mjestu.

Črnko ostao predsjednik Komisije za profesionalni nogomet

Još od 2021. godine bivši predsjednik HNK Gorice Nenad...