Pobjeda Jelačića na otvaranju sezone

Datum:

Nogometaši Ban Jelačića na svom travnjaku otvorili su novu sezonu pobjedom protiv Bune. U prilično ravnopravnoj utakmici u drugom dijelu gostima iz Bune presudila je velika greška njihovog vratara Škojca koji prilikom degažiranja lopte pogađa Ivandu koji poklon pretvara vodstvo svoje momčadi. Deset minuta kasnije opet veliki propust obrane Bune, na upućenu loptu kroz sredinu igrališta zadnja linija bunske obrane katastrofalno reagira gdje Dubajić neometano izlazi pred golmana Škojca koji po drugi puta kapitulira. Nogometaši domaćih u Vukovini su na najbolji način otvorili novo prvenstvo i vrijednom pobjedom upisali prva tri boda.

 

BAN JELAČIĆ – BUNA 2:0

 

VUKOVINA. Igralište Jelačića. Gledatelja 50.  Sudac: Jukić. Pomoćnici: Pisačić i Pankretić (svi iz Vrbovca).

 

STRIJELCI: 1:0 – Ivanda (61) , 2:0 – Dubajić (71).

 

BAN JELAČIĆ: Ćorković, Vuksan, Šipušić, Matišić (od 74. Josipović), Debijađi, Matejčić, Sokić, Pavić, Ivanda (od 66. Dubajić), Trbojević, Matković.

TRENER: Emil Družić.

 

BUNA: Škojc, Starčević, M. Rak, Kovačić (od 67. Ištvanić), Huđber, Horvačić, Sremić, Šebek (od 46. Jelekovac), Svekrić, Feljan (od 77. Muža), Kostadin.

TRENER: Miroslav Lukinić.

 

galerija fotografija:

 

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Vrlo zanimljivo pojačanje! Gorički napad pojačao je “mali Mandžo”

Nakon bekova Cvijanovića i Brauta te francuskoga krila Carolea,...

Gotovo 200 darivatelja krvi u tri dana – Goričani još jednom pokazali veliko srce

Lipanjska akcija dobrovoljnog darivanja krvi u prikupila je 194...

Više od 10 milijuna eura za zelene projekte u Sisačko-moslavačkoj županiji

Ministar Branko Bačić je u posjetu Novskoj uručio četiri ugovora za projekte razvoja zelene urbane infrastrukture na području Sisačko-moslavačke županije.

JASTREBARSKO DOBIVA NOVU OBILAZNICU Potpisan ugovor vrijedan 16,5 milijuna eura, radovi počinju na jesen

Potpisan je ugovor vrijedan 16,5 milijuna eura za izgradnju...