VG Dijabetičar se vratio s ljetne stanke, pozivaju na besplatno mjerenje šećera i tlaka

Svaki petak u prostorijama udruge organiziraju besplatno mjerenje šećera i tlaka za građane

0
2199

Nakon ljetne stanke, Udruga VG Dijabetičar ponovno svakog petka od 9 do 12 sati u prostorijama udruge na Trgu kralja Tomislava 3 ima besplatne akcije mjerenja šećera u krvi i krvnog tlaka.

 

“Normalne vrijednosti šećera su  6,5 na tašte, a poslije jela 8,5 do 9. Većinom nam dolaze građani na tašte i na taj način otkrijemo nove osobe koje imaju povišen šećer i šaljemo ih njihovim liječnicima obiteljske medicine”, kaže predsjednica udruge Milka Vitez.