Polako se priprema teren za promjenu vremena. Ojužilo je, pada tlak, a ima i sve više oblaka, kažu prognostičari Crometea. Na goričkim ulicama i dalje je, međutim, sve u znaku ljeta. Baš ništa ne govori da smo prije 15 dana zakoračili u klimatološku jesen, neki prolaznici još šeću i oskudno odjeveni. Htjeli to ili ne, kalendarska jesen stići će nam za tjedan dana, dok će temperature početi padati već ovog vikenda.

U ponedjeljak će nove snimljene fotografije priličiti dobu godine, kada nas očekuju oblaci, kiša i osjetno zahladnjenje. Ali ostanimo još barem nakratko u ljetnoj atmosferi i na sandalama – ili jednostavno zavirite u našu fotogaleriju, možda se nenadano i pronađete.
Galerija fotografija:



