Veliku Goricu je jutros između 5 i 8 sati hladilo -4 Celzijevih stupnjeva. Prava zimska atmosfera, unatoč tome što nije pao snijeg, vladala je kod jezerca u središnjem goričkom parku.
I dok su ispod zaleđenog jezerca plivale ribe, na njemu su stajali komadi leda.




