Hrvatska stranka umirovljenika na predstojeće lokalne i regionalne izbore u Zagrebačkoj županiji izaći će u koaliciji s HDZ-om. Odluka je to jučerašnje sjednice Županijskog odbora HSU-a.
“Ovom odlukom Županijski odbor HSU-a ujedno podržava kandidaturu HDZ-ovog kandidata Vladimira Bregovića za župana Zagrebačke županije u idućem mandatnom razdoblju od četiri godine”, izjavio je predsjednik Županijskog odbora HSU-a Zagrebačke županije Mario Cvitan.



