FOTO VIJEST Dinko (16) uspješno prošao prvu etapu dugu gotovo 100 kilometara

U idućoj etapi cilj je Senj

0
2352

Mladi Dinko Škrtić iz Novog Čiča danas je biciklom krenuo put Istre. Uspješno je završio prvu etapu svog puta dugu 98 kilometara i stigao u Erdelj. Vrijeme ga je poslužilo te na putu nije imao problema. Dolaskom u Dugu Resu, Dinka je dočekao biciklist Josip Jevtić s kojim je obilazio zanimljiva mjesta u gradu i oko njega, a posebno mu se svidio prelazak rijeke Mrežnice skelom. Ujutro, već oko 5 sati, Dinko kreće put Senja gdje će prenoćiti do ponedjeljka, a onda nastavlja put Istre.