Završeno je kriminalističko istraživanje nad 27-godišnjakom i 23-godišnjakom zbog osnovane sumnje da su počinili kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama. Dvojac je u utorak uhvaćen u na području Novog Zagreba prilikom legitimiranja.
„Osumnjičeni su dragovoljno izručili jednu vrećicu ispunjenu s oko 15 grama amfetamina te jednu vrećicu u kojoj se nalazilo oko 257 grama marihuane te još četiri vrećice s oko 5,20 grama marihuane. Također su policijskim službenicima izručili i jednu vrećicu su kojoj se nalazilo 100 tableta MDMA“, poručili su iz PUZ-a.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja policijski službenici predali su osumnjičene pritvorskom nadzorniku, a kaznenu prijavu dostavili nadležnom državnom odvjetništvu.



