Bend Bruto Geto predstavio je svoj treći singl „KoTuKoga“, nastao u samostalnom izdanju. Produkciju, mix i master pjesme potpisuje Luka Tralić Shot, dok je za ideju spota i režiju zaslužan Martin Bajsić. Spot je napravljen u vrhunskoj 3+1 gratis tehnici snimljenoj u 24 sata.
„Ova pjesma je samo pokazatelj koliko smo predodređeni za estradu. Mislim da smo ovom pjesmom odlično pokazali u kakvom smo osobnom odnosu s poznatim estradnjacima koje spominjemo, a taj odnos je genijalan“ rekli su dečki iz benda.
Singl „KoTuKoga“ imao je svoju premijeru u zagrebačkom klubu Pločnik, a popraćen je i koncertom nabijenim energijom i vrhunskim raspoloženjem (https://www.facebook.com/brut
Ovo je treći singl Bruto Geta, a u prošloj godini predstavili su se s pjesmom „Ruke u zrak“ i pjesmom „Rekli su ti“.



