Policija ulovila muškarca koji je naoružan pljačkao taksiste

Datum:

Policija je uhitila 32-godišnjaka koji je naoružan pljačkao taksiste na području Velike Gorice. Kriminalističkim istraživanjem utvrdili su kako je od 9. veljače do 5. ožujka počinio 10 kaznenih djela razbojništava i jednu krađu, a ‘operirao’ je na podružju Maksimira, Peščenice, Novog Zagreba i Velike Gorice. U svim kaznenim djelima, napravio je štetu od 272 tisuće kuna.

“Kaznena djela su počinjena nad dvije vozačice i dva vozača taxi vozila i šest zaposlenika kioska. Sumnja se da je tijekom vožnje vozače taxi vozila, uz prijetnju startnog pištolja prisilio da zaustave i napuste taxi vozila, a potom ih otuđio te se njima koristio kraće vrijeme, nakon čega ih je napuštao u raznim dijelovima Zagreba. Također se sumnja da je 5. ožujka ove godine na štetu 37-godišnjakinje otuđio osobni automobil na Maksimirskoj cesti, a kojeg su policijski službenici jučer, 6. ožujka pronašli na Trešnjevci”, kažu iz policije.

Također, 32-godišnjak je istim pištoljem kojim je prijetio taksistima pljačkao i kioske. Maskiran majicama i šalovima od zaposlenika je zahtijevao da mu predaju novac, što bi oni u strahu za život i učinili.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Najavljeni radovi – evo koja će naselja ostati bez struje idući tjedan

Stanovnici nekoliko goričkih naselja tijekom idućeg tjedna mogu očekivati...

Maloljetni biciklist teško ozlijeđen nakon pada – prevezen je u bolnicu

Maloljetni biciklist teško je ozlijeđen nakon pada koji se...