Naslovnica Vijesti Autom naletio na 22-godišnjakinju i pobjegao, djevojka na mjestu smrtno stradala

Autom naletio na 22-godišnjakinju i pobjegao, djevojka na mjestu smrtno stradala

0

U Zagrebu je u subotu navečer poginula 22-godišnja djevojka nakon što je na nju naletio zasad nepoznati vozač osobnog automobila, koji je potom pobjegao s mjesta nesreće.

Tragedija se dogodila oko 23:20 sati na raskrižju Ulice Donje Svetice i Nartske ulice, na području Peščenice, prenosi Zagreb.info.

Nakon naleta vozač je napustio mjesto događaja, no, prema navodima spomenutog portala policija ga je naknadno locirala i pronašla.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version