Naslovnica Crna kronika Četrdesetogodišnjak uhvaćen s paketićem marihuane

Četrdesetogodišnjak uhvaćen s paketićem marihuane

Sumnjivi paketić je odbacio u travu.

0

U noći 17. travnja, 15 minuta iza ponoći Policijski službenici Policijske postaje Velika Gorica u parku Stjepana Radića, dolazeći u susret Velikogoričaninu, primijetili su da je u travu odbacio nepoznat predmet. Naknadno je utvrđeno da je u odbačenom paketiću omotanom alufolijom bila droga marihuana, i to pola grama. Protiv četrdesetogodišnjaka je podnesen optužni prijedlog zbog kršenja Zakona o suzbijanju opojnih droga.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version