Naslovnica Vijesti Dio Gorice u četvrtak će ostati bez struje

Dio Gorice u četvrtak će ostati bez struje

Struje neće biti od 9 do 13 sati

0

Zbog radova na elektrodistributivnoj mreži u četvrtak će bez struje ostati stanari Ulice Augusta Šenoe od kućnog broja 1 do 45 i od 2 do 30, te Šenoinog puta II od kućnog broja 1 do 5 i od 2 do 6. Struje neće biti od 9 do 13 sati.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version