Naslovnica Vijesti Dio grada u četvrtak bez struje

Dio grada u četvrtak bez struje

0
Foto: usi-power.com

Zbog radova ne elektrodistributivnoj mreži bez struje će u četvrtak ostati dio Velike Gorice. Od 8 do 13 sati struje neće imati stanari Ulice kneza Mislava od kućnog broja 2 do 14 te Ulice kneza Branimira od broja 10 do 12.

U slučaju loših vremenskih uvjeta radovi se odgađaju.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version