FOTO Djevojke iz Ekonomske i mladići iz Gimnazije pobjednici gradskog natjecanja u stolnom tenisu

Datum:

Gradsko natjecanje školskih sportskih društava (ŠSD) srednjih škola Grada Velike Gorice u stolnom tenisu održano je danas (četvrtak, 10.10.2024.) u organizaciji Srednje strukovne škole. Natjecale su se ženske i muške ekipe iz četiri srednje škole: Gimnazije (ŠSD GVG, M), Ekonomske (ŠSD Bumbar, M i Ž), Zrakoplovne tehničke škole Rudolfa Perešina (ŠSD Zrakoplovac, M i Ž) i Srednje strukovne škole (ŠSD Velgor, M i Ž). Mečevi su igrani na tri dobivena seta.

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Sastav natjecateljskog povjerenstva: Siniša Rajšić, voditelj natjecanja, Marko Habijanec, sudac, Gordan Polan, Tomislav Škrinjarić, Marko Novaković i Krešimir Lušić (članovi).

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Gimnazijalci su dominirali u muškoj konkurenciji i dobili su sva tri susreta s maksimalnih 3:0. Kod djevojaka o pobjedniku su odlučivale učenice Ekonomske i Strukovne (3:0), nakon što su obje ekipe s 3:0 bile bolje od učenica Zrakoplovne škole.

Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 10.10.2024. Gradsko natjecanje srednjih škola Velike Gorice u stolnom tenisu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Tri prvoplasirane ekipe nagrađene su medaljama, a pobjedničke ekipe plasirale su se na Županijsko natjecanje u stolnom tenisu.

Galerija fotografija

Gradsko natjecanje srednjih škola u stolnom tenisu (djevojke, mladići) 2024./2025.

REZULTATI  Mladići  ŠSD Bumbar – ŠSD Velgor 1:3, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD GVG 0:3, ŠSD Velgor – ŠSD GVG 0:3, ŠSD Bumbar – ŠSD Zrakoplovac 3:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Velgor 0:3, ŠSD GVG– ŠSD Bumbar 3:0.

Redoslijed: 1. ŠSD GVG, 2. ŠSD Velgor, 3. ŠSD Bumbar, 4. ŠSD Zrakoplovac.

ŠSD GVG pobjednička ekipa – mladići: Andrija Eterović, Nikola Stojanoski, Benedikt Vrkašević i Vito Jukić. Voditelj: Gordan Polan, prof.savjetnik.

Djevojke ŠSD Velgor – ŠSD Zrakoplovac 3:0, ŠSD Bumbar – ŠSD Velgor 3:0, ŠSD Zrakoplovac – ŠSD Bumbar 0:3. Redoslijed: 1. ŠSD Bumbar, 2. ŠSD Velgor, 3. ŠSD Zrakoplovac.

ŠSD Bumbar pobjednička ekipa – djevojke: Paula Štefančić, Lana Krusha i Antonija Jozepović. Voditelj: Marko Novaković, prof.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...