FOTO Druženje članova Udruge umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ povodom Valentinova

Datum:

Udruga umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ Velika Gorica organizirala je druženje svojih članova u Hotelu Phoenix, danas, četvrtak, 12. veljače 2025. godine. Prema riječima predsjednika Udruge Stjepana Šanteka osnovna ideja prvog druženja u 2025. godini bila je obilježiti dolazeći blagdan Valentinovo (petak,14. veljače) i petu obljetnicu osnivanja Udruge.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Druženju se odazvalo 75 članova iz Starog Čiča, Hrašća, Odre i Velike Gorice. Sveprisutni i vrijedni volonteri Udruge VG Dijabetičar su opet iskoristili ovu prigodu i zainteresiranima brzim testom mjerili šećer u krvi.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Za raspoloženje umirovljenika u hotelu glazbom i pjesmom pobrinuo se ‘One Man Band’ Ivan Bakarić iz Siska, stalni pratitelj umirovljeničkih susreta. Umirovljenici su ponovo dokazali da se vole družiti, plesati i pjevati. Teško je procijeniti kada su bili raspoloženiji, prije ili poslije domjenka.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Predsjednik Šantek je napomenuo da je, prema godišnjem programu, slijedeće druženje članova Udruge – izlet, najvjerojatnije u Krapinu. Iza toga slijedi sjednica godišnje Skupštine Udruge.

Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr
Velika Gorica, 12.02.2025. Udruga umirovljenika i graðana Zlatna dob – Pozdrav Valentinovu. Foto: David Jolić/rvg.hr

Udruga umirovljenika i građana ‘Zlatna dob’ osnovana je 15. siječnja 2020. godine i, prema riječima predsjednika Šanteka, u proteklih pet godina broj članova Udruge višestruko se povećao. Ostvarena je suradnja s brojnim udrugama Grada Velike Gorice, općina Pokupsko, Kravarsko i Orle te na nacionalnoj razini.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

U Novom Čiču „Spark“ obilježio svetkovinu Sv. Ivana Krstitelja uz poeziju i glazbu

U Novom Čiču 20. lipnja, u sklopu svetkovine zaštitnika...

Bombardiranje ne prestaje! NK Buna vratila kući i viceprvaka Europe…

Na bregima su očito odlučili sve poslove pozavršavati prije...

Klaf postao Kljaf! Gorički trener sjeda na klupu albanskog velikana

Proljetni dio prošle sezone, nakon rastanka sa Širokim Brijegom,...

Gorica se budi u zoru! Stigao Francuz iz Slovenije, na treningu i Pršir

Točno mjesec dana nakon posljednje utakmice u prošloj sezoni,...