FOTO Gimnazijalke pobijedile u badmintonu na Županijskom natjecanju

Datum:

11.11.2021. Jastrebarsko. Učenice Gimnazije Velika Gorica pobijedile u badmintonu na ŽŽupanijskom natjecanju. Foto: GVG

Učenice Gimnazije Velika Gorica pobijedile su na Županijskom natjecanju srednjih škola u badmintonu održanom jučer (četvrtak, 11. studenog 2021.) u Jastrebarskom uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera. Natjecalo se po pet ekipa u ženskoj i muškoj konkurenciji. Gimnazijalke iz Velike Gorice pod vodstvom Gordana Polana, prof. savjetnik, pobijedile su u skupini glavnog favorita ekipu Srednje škole Jastrebarsko te su nakon toga u napetom i neizvjesnom finalu slavile 3:2 protiv djevojaka iz Srednje škole Dugo Selo.

11.11.2021. Jastrebarsko. Učenice Gimnazije Velika Gorica pobijedile u badmintonu na ŽŽupanijskom natjecanju. Foto: GVG

Velikogoričke pobjednice su učenice prvog razreda: Lucija Turčić, Kaja Cerjak, Dora Bekavac i Krstina Štrlek. Iako su bile najmlađe i lišene pomoći svoje prve igračice Ive Mišković, pokazale su, kako je izjavio njihov voditelj prof. Polan, ”veliku borbenost, hladnu glavu i veliko srce!”

Pobjedom u Jastrebarskom kvartet djevojaka iz goričke Gimnazije plasirao se na Državno natjecanje srednjih škola u badmintonu.

Galerija fotografija

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

Zagrebačka županija razvija novu turističku priču: pčelarstvo postaje atrakcija

Zaključci fokus skupine poslužit će za izradu Strategije razvoja apiturističke destinacije te razvoj novih turističkih proizvoda, api-ruta i digitalne platforme.

Croatia Internacional Chess Festival 2026 u Buševcu

Prvo izdanje Croatia International Chess Festivala, događaja koji želi...

FOTO RCK Održana radionica za odrasle – Uvod u 3D svijet

RCK Industrija 4.0 organizirala je dvodnevnu besplatnu, praktičnu radionicu...

Učenici OŠ Nikole Hribara uskoro će surađivati s vršnjacima iz Europe, odobren novi Erasmus+ projekt

Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren je novi Erasmus+ projekt...