Naslovnica CityLIGHTS FOTO Učenici izradili turističku mobilnu aplikaciju

FOTO Učenici izradili turističku mobilnu aplikaciju

0
Foto: ilustrativna/ arhiva

Nakon dugo pripremanog projektnog timskog rada, učenici 8. C i 8. D razreda Osnovne škole Eugena Kvaternika predstavili su svoje turističke mobilne aplikacije pred svojim razrednim kolegama, profesorima te ravnateljicom škole, a ugostili su i  ravnateljicu Turističke zajednice Velike Gorice Miladu Mesarić.

Projektni zadatak učenici su proveli kao dio izborne nastave informatike pod vodstvom prof. Dalie Kager, a u suradnji sa školskom knjižničarkom Davorkom Facko-Vnučec. Kako su tekle pripreme za provođenje projekta pogledajte u interaktivnoj prezentaciji.

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version