

Redovna godišnja izvještajna sjednica Skupštine Udruge umirovljenika Grada Velike Gorice Podružnice Rakitovec održana je jučer (petak, 21.04.2023.) u Društvenom domu u Rakitovcu. Sjednicu je otvorila i vodila Mara Dianežević predsjednica Podružnice, u radnom predsjedništvu su bili članovi Zlata Sever i Ivan Dianežević, zapisnik je vodio Đuro Hološi.



Dnevni red od 9 točaka apsolviran je bez zastoja. Prema izvješću Verifikacijske komisije na sjednici su bila nazočna 62 od ukupno 112 članova Podružnice. Izvješće o radu u 2022. godini i blagajnički izvještaj usvojeni su jednoglasno i bez rasprave. Jednako tako, usvojeni su i planovi rada odnosno financija za 2023. godinu. U članstvo su kooptirana dva nova člana: Damir Kovačević i Davor Belčić.

Skupštini su se odazvali predstavnici 16 podružnica: Buševec, Gradići, Gornja Lomnica, Kurilovec 1, Kurilovec 2, Kobilić, Kosnica, Mraclin, Novo Čiče, Šiljakovina, Šćitarjevo, Pleso, Turopolje, Velika Mlaka, Velika Gorica i Bukevje (umirovljenici Općine Orle).

Nakon službenog dijela uslijedio je domjenak i prijateljsko druženje. Pjesmom i svirkom Darko Janječić je raspoloženje podigao na najjače, tako da je plesni podij bio neprestano ispunjen.
Galerija fotografija
