Počela je nova školska godina, a plesači iz srednje Umjetničke škole Franje Lučića ‘obojili’ su jučer grad plesnim bojama
Svoje nastupe iznenađenja za Velikogoričane započeli su izvedbom na Trgu Stjepana Radića, a završili nastupom u Parku dr. Franje Tuđmana.
Iako je nastava počela, još uvijek imate priliku upisati se i osigurati svoje mjesto u prvom razredu umjetničke osnovne škole.
Posljednja audicija bit će u ponedjeljak 18. rujna u 18 sati na adresi Slavka Kolara 39, a možete se prijaviti i putem linka.
Naslovna foto: UŠFL
