Naslovnica Vijesti FOTO Stanari Ulice Fausta Vrančića ljuti: Opet je netko ovdje bacio smeće

FOTO Stanari Ulice Fausta Vrančića ljuti: Opet je netko ovdje bacio smeće

0
6.2.2021. Velika Gorica - Smeće u Ulici Fausta Vraničića. Foto: Nikica Topić/Cityportal.he

Nepoznata osoba je u subotu u ranim jutarnjim satima u Ulici Fausta Vrančića izbacila nekoliko vreća otpada koje su onda, kažu građani, vjetar i ptice raznijeli po cijeloj livadi. Na fotografijama je vidljivo kako je netko na livadu odbacio svoj kućanski otpad.

– Sramotno. Iako se površina uredno održava to nije prvi slučaj pa se pitamo šta radi policija i komunalni redari, bitno je da policija navrati u 1 sati iza ponoći i naplati stanarima kazne za nepropisno parkiranje ispred zgrade – kazao je jedan od ljutitih stanara.

Galerija fotografija

 

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version