
Povodom blagdana Svih svetih članovi izaslanstva Grada Velike Gorice, gradonačelnik Krešimir Ačkar, zamjenik gradonačelnika Neven Karas i predsjednik Gradskog vijeća Darko Bekić, položili su danas (utorak, 01. studeni 2022. godine) u 9 sati vijenac i zapalili svijeće kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima u Domovinskom ratu.



Vijence su položili i članovi obitelji poginulih hrvatskih branitelja, predstavnici braniteljskih udruga, policije, vatrogasaca te predstavnici političkih stranaka.



Nakon toga su vijenac položili i svijeće zapalili kod središnjeg križa unutar Gradskog groblja.



Izaslanstvo je položilo vijenac i na novom gradskom groblju u Kušancu.
Galerija fotografija
