Naslovnica HOTNEWS FOTO U Kravarskom održan koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije

FOTO U Kravarskom održan koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije

Svirali u čast hrvatskim braniteljima

0
02.03.2018 Kravrasko - 27. Koncert u čast hrvatskim braniteljima. Foto: Nikica Topić.

U crkvi Uzvišenja Svetog Križa u Kravarskom jučer se održao 27. koncert Tamburaškog orkestra Hrvatske radiotelevizije, u čast hrvatskim braniteljima. Koncert se održao pod pokroviteljstvom predsjednica Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović, Ministarstva hrvatskih branitelja i Zagrebačke županije.

02.03.2018 Kravrasko – 27. Koncert u čast hrvatskim braniteljima. Foto: Nikica Topić.

„Bilo je nešto manje ljudi nego što zna inače biti, vjerojatno zbog lošeg vremena. Crkva je ipak bila puna, a atmosfera je bila odlična. Došli su nam i brojni gosti, među kojima i ministar pravosuđa Dražen Bošnjaković, izaslanik predsjednice i pomoćnici ministara. Zaista je bilo dosta visokih gostiju“, rekao nam je Vlado Kolarec, načelnik Opčine Kravarsko.

02.03.2018 Kravrasko – 27. Koncert u čast hrvatskim braniteljima. Foto: Nikica Topić.

Koncert su zajednički organizirali Općina Kravarsko, Zdrug hrvatske obrane “Nikola Šubić Zrinski”, pripadnici 153. brigade HV i Glazbena proizvodnja HRT-a.

Nakon završetka koncerta druženje je nastavljeno u Domu kulture Kravarsko.

Galerija fotografija

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version