Naslovnica Crna kronika FOTO VW Polo se zabio u stup na goričkoj obilaznici

FOTO VW Polo se zabio u stup na goričkoj obilaznici

0
27.01.2018. Velika Gorica - Prometna nesreća na goričkoj obilaznici. Foto: Nikica Topić/Cityportal.hr

Na križanju Avenije pape Ivana Pavla II i Rakarske ulice oko 13.30 sati dogodila se prometna nesreća. Automobil marke VW Polo sisačkih registracija udario je u stup javne rasvjete, a kako doznajemo, u prometnoj nesreći ima lakše ozlijeđenih ljudi. Policija nam je potvrdila kako, na sreću, nitko nije teže ozlijeđen.

Galerija fotografija

RVG
Live • 88.6 FM
Exit mobile version