Fuji briljirao u Samoboru! Drugo mjesto ekipno i niz medalja za goričke judaše

Datum:

Judo klub osoba s invaliditetom “Fuji” iz Velike Gorice imao je vrlo uspješan nastup na Ishi adapted kupu održanom u Samoboru.

Na turniru su zlatne medalje osvojili Leon Vlašić, Milena Vujević, Ivano Rajković, Dorotea Margetić i Gabrijela Briševac.

Srebro je pripalo Miji Mićanović, Mateju Maleševiću, Toniju Pemperu, Ivanu Pejiću, Josipu Novoselcu i Sari Pereković, koja je medalju osvojila nastupajući u muškoj konkurenciji.

Brončane medalje osvojili su Lana Mićanović, Tvrtko Matanović i Nikola Nestorović.

Osim pojedinačnih uspjeha, ekipa Fujija ostvarila je i odličan rezultat u ukupnom ekipnom poretku klubova, gdje je zauzela drugo mjesto.

Podijeli objavu:

Popularno

Moglo bi vam se svidjeti
Povezano

FOTO Dan otvorenih vrata: Vatrogasni spektakl za najmlađe

Organizatori ističu kako je cilj ovakvih događanja približiti građanima svakodnevni rad vatrogasaca te kod najmlađih potaknuti interes za ovo humano i odgovorno zanimanje.

Vozače čeka olakšanje na pumpama, cijene goriva padaju od utorka

Od utorka bi gorivo u Hrvatskoj trebalo biti osjetno...

Promjene u zagrebačkom tramvajskom prometu – kreću radovi i promjene u voznom redu

Oni koji putuju u Zagreb zbog posla ili drugih...

Uvodi se doživotni zatvor – najopasniji počinitelji mogli bi ostati pod nadzorom i nakon odslužene kazne

Hrvatska bi uskoro mogla dobiti kaznu doživotnog zatvora. Ministar...