Velika Gorica i ove godine sudjeluje u izboru za najljepši advent u Hrvatskoj, u kojem se natječu 64 grada i općine. Kao što smo pisali ranije, glasanje je otvoreno do ponedjeljka, 29. prosinca u 12 sati.
Gorički Advent i ove godine donosi bogat blagdanski program za sve generacije, od Božićnog sela i klizališta do koncerata, radionica i gastronomske ponude. Sve to je omogućilo našem gradu da se natječe u kategoriji velikih gradova, koja je ove godine najbrojnija dosad.
Glasanje traje još samo nekoliko dana, stoga podržite naš grad! Anketu možete naći na portalima Gradonačelnik.hr i Načelnik.hr.
